Obiady

 

Pływalnia

 

Komunikaty

 

Sport

 

Świetlica

 

Osiągnięcia

 

Konkursy

 

Rekrutacja

W dniach od 30 listopada do 02 grudnia 2022r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli firmy Arte et Marte Fundationo, która przyjechała do nas z Projektem Innowacyjna Historia - nowe technologie w służbie edukacji (rekomendowanym do realizacji przez szkoły w całej Polsce przez Ministerstwo Edukacji Narodowej).

Celem projektu było rozpowszechnienie nowych technologii jako skutecznego i angażującego narzędzia edukacyjnego oraz podniesienie poziomu wiedzy historycznej wśród uczniów w oparciu o wirtualną rzeczywistość.

W ramach pierwszej części projektu uczniowie klas 7 i 8 mieli okazję wziąć udział w pokazach dwóch filmów historycznych pt. ,,Kartka z Powstania” (powstanie warszawskie) i ,,Wiktoria 1920” (wojna polsko-bolszewicka) w technologii wirtualnej rzeczywistości VR.  Z oferty projektu w murach naszej szkoły skorzystali również uczniowie  klas starszych innych gdyńskich szkół podstawowych: Szkoły Podstawowej nr 34, Szkoły Podstawowej nr 21, Szkoły Podstawowej nr 29 i Szkoły Podstawowej nr 16.  W ciągu trwającego trzy dni pokazu z tej niesamowicie ciekawej formie lekcji wzięło udział łącznie 700 uczniów gdyńskich szkół.

Uczniowie naszej szkoły mają możliwość bezpłatnego korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji lub tradycyjnej legitymacji szkolnej.

Bezpłatny Generator Zdjęć umożliwia wykonanie niezbędnego zdjęcia przy pomocy dowolnego smartphona. Wystarczy zrobić zdjęcie, a Generator automatycznie wybieli tło oraz wykadruje zdjęcie tak, żeby spełniało ono wymogi dotyczące zdjęcia do mLegitymacji lub legitymacji szkolnej.

Odnośnik: Bezpłatny Generator Zdjęć do Legitymacji

10 listopada w ramach szkolnych obchodów Święta Niepodległości wzięliśmy udział w akcji "Szkoła do hymnu" i punktulanie o 11.11 odśpiewaliśmy "Mazurka Dąbrowskiego".

W tegorocznej inicjatywie brało udział blisko 20,5 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz prawie 360 placówek polonijnych z całego świata.

Kiermasz świąteczny

 

18 listopada corocznie w całej Europie obchodzony jest Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach. Głównym celem kampanii jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na zjawisko narastania i rozprzestrzeniania się oporności na antybiotyki wśród drobnoustrojów wywołujących zakażenia u człowieka.

Działajmy wspólnie