W tym roku szkolnym uczniowie klas 3 przystąpili

do

Ogólnopolskiego Projektu ,, Czytam z klasą- lekturki spod chmurki"

 

autorstwa Honoraty Szaneckiej. 

Projekt jest innowacją w klasach trzecich. 

 

Regulamin 

29 maja 2019r. z okazji Dnia Dziecka uczestniczyliśmy w niezwykłym spektaklu wystawianym przez Teatr Muzyczny w Gdyni , „Piotruś Pan” Emocje sięgały zenitu ! Było to wyjątkowo cudowne przeniesienie się do krainy dziecięcego świata. Widowisko zapierające momentami dech w piersiach projekcje 3D, imponująca choreografia, inscenizacyjna prostota połączona z rozmachem, bardzo dobre role dziecięce i wyjątkowi soliści śpiewający w takt genialnej orkiestry ! Prawdziwa uczta !

IMG 7422

11 czerwca 2019r. nasza klasa i klasa I D gościła z wizytą w gospodarstwie agroturystycznym w Kiełpinie.Mieliśmy przyjemność podróżowania wozem, a także bawiliśmy się w piekarzy. Podczas biesiady przy piecu chlebowym dowiedzieliśmy się jak prababki piekły chleb. Własnoręcznie lepiliśmy i piekliśmy kaszubskie bułki z ciasta oraz ozdoby z masy solnej. Było też pieczenie kiełbasek i uczta przy ognisku .Dużo radości sprawiły nam harce na placu zabaw!

IMG 7527

Przez cały rok szkolny gdyńscy policjanci wraz z nauczycielami uczyli pierwszoklasistów zasad bezpieczeństwa w szkole, w domu i podczas zabawy...

IMG 7245