I miejsce Szymon Spaleniak klasa II A

II miejsce Amelia Michalska klasa I B

III miejsce Marta Jaszewska klasa III S

 

Wyróżnienia:


Szymon Koj klasa VI D
Tymoteusz Szokal – Urikow klasa III C
Mirosław Łukowski klasa I A

Wszystkim uczniom za udział w konkursie dziękujemy, a laureatom serdecznie gratulujemy!

Opiekun konkursu: Lucyna Płuciennik

Temat konkursu: „W krainie Odpadocji”. Uczeń wykonuje pracę plastyczną przedstawiającą jego wyobrażenie krainy Odpadocji (brudne miasto, zanieczyszczone powietrze, ale też zmiana w życiu Odpadocjan, wielkie porządki, zmiana stylu życia). Praca plastyczna musi wiązać się z tematyką dotyczącą szeroko rozumianej ochrony środowiska, w tym segregacji odpadów z uwzględnieniem bioodpadów (odpady kuchenne, odpady zielone).
Forma pracy: - rysunek na kartce papieru o formacie A4 (210 x 297 mm) - technika dowolna (farby, kredki, pisaki, wyklejanki itp.), praca nie może zawierać elementów przestrzennych.
Praca wymaga opisania na odwrocie wg wzoru: nazwisko i imię ucznia, wiek, klasa, adres szkoły. Nagrody w konkursie to: książki, gry edukacyjne, zabawki, sprzęt sportowy. Czas trwania konkursu do 25.02.2020r. - prace oddajemy do wychowawcy.

Alicja Bojarska kl. 3c oraz Amelia Bużniak kl. 3a z pomocą p. Agnieszki Choma i p. Aleksandy Cherek zajęły 2 miejsce w międzyszkolnym konkursie „Bożonarodzeniowe Anioły” organizowanym przez SP 6 w Gdyni.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 
 
anioły

W ramach prowadzonego w naszej szkole projektu „Strażnicy energii”, ogłoszony został konkurs na „Znaczek przypominaczek”. Konkurs skierowany był zarówno do uczniów klas I-III, jaki uczniów klas IV- VIII. Celem akcji było zaprojektowanie znaczka, który promuje oszczędność wody, prądu, energii, a tym samym przyczynia się do ochrony środowiska...

I miejsce Nadia Zalewska ucz. klasy III s

II miejsce Nina Jachimska ucz. klasy II a

III miejsce Agata Musialik ucz. klasy II c

III miejsce Wojciech Ozga ucz. klasy III b


Wyróżnienie:

Denis Konkol ucz. klasy II b
Hanna Muller ucz. klasy II c
Marta Jaszewska ucz. klasy III s
Mia Bennett ucz. klasy I a
Leon Stepnowski ucz. klasy II a
Oriana Klarman ucz. klasy II b

Wyróżnionym gratuluję zdolności plastycznych i życzę sukcesów w innych konkursach ekologicznych.

Opiekun konkursu L. Płuciennik