Obiady

 

Pływalnia

 

Komunikaty

 

Sport

 

Świetlica

 

Osiągnięcia

 

Konkursy

 

Rekrutacja

KADRA KIEROWNICZA

 

 DYREKTOR SZKOŁY

mgr Sabina Dawidowska

 

WICEDYREKTOR SZKOŁY

klasy 0 - III

mgr Justyna Wójcik

 

WICEDYREKTOR SZKOŁY

klasy IV - VIII

mgr Violetta Podborna

 

KIEROWNIK ŚWIETLICY

mgr Małgorzata Braszak - Biernacka

 

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY

mgr Renata Terech

 

GRONO PEDAGOGICZNE

 

rok szkolny 2018/2019

  imię i nazwisko

nauczany przedmiot

wychowawstwo

mgr Aleksandra Cherek

edukacja przedszkolna

0 A

mgr Wioletta Skalska

edukacja wczesnoszkolna

I A

mgr Grażyna Magulska

edukacja wczesnoszkolna

I B

 mgr Lucyna Płuciennik

edukacja wczesnoszkolna

I C

mgr Aleksandra Bemke

edukacja wczesnoszkolna

I D

mgr Anna Stuchała

 edukacja wczesnoszkolna

 II A

mgr Izabela Piotrowska-Cisło

edukacja wczesnoszkolna 

II B

mgr Żaneta Kaczanowska

edukacja wczesnoszkolna 

 II C 

mgr Anna Zięba

edukacja wczesnoszkolna

 II "S"

mgr Beata Korpys

edukacja wczesnoszkolna

III A

mgr Helena Mościenica

edukacja wczesnoszkolna

III B

mgr Joanna Kraszewska

język niemiecki

IV A

mgr Barbara Marucha

język angielski, informatyka

IV B

mgr Sylwia Salamucha

religia

IV C

mgr Ewa Skopińska

język angielski

IV D

mgr Agnieszka Zdziech

biologia

IV E

mgr Alina Krakowska 

w-f, pływanie

IV F

mgr Marzena Paradowska

matematyka, w-f

V B

mgr Agnieszka Gawin

język polski

V C

mgr Sandra Sikora język angielski V D
mgr Angelika Magnuska w-f V E

mgr Magdalena Girzelska

technika

V F

mgr Zbigniew Baliński

w-f

 V "S"

mgr Renata Górecka

język poloski

 VI A

mgr Iwona Radzimowska

język angielski

 VI B

mgr Anna Potrykus - Hirsz

język polski

   VI C  

mgr Anna Skalska

matematyka

 VI "S"

mgr Mirella Helińska

plastyka

 VII A

mgr Mariola Szturomska

matematyka

 VII B

mgr Aneta Jędrzejek

historia

 VII D

mgr Beata Pałczyńska

matematyka

 VIII B

mgr Agnieszka Szwencer

język polski

 VIII C

mgr Anna Ziółkowska

język polski

 VIII D

mgr Agata Jurewicz

biologia, geografia

 VIII "S"

mgr Iwona Groenke

nauczyciel świetlicy

 

mgr Beata Kamzol

nauczyciel świetlicy

 

mgr Maja Kaniewska

psycholog szkolny

 

mgr Adam Kur

wych. fizyczne

mgr Paulina Kuderczak

nauczyciel świetlicy

 

mgr Iwona Bonszkowska

informatyka, pływanie 

 

mgr Paweł Potrykus

w-f, pływanie

 

mgr Roman Rybiński

w-f, pływanie

 
mgr  Alicja Sałamaj

nauczyciel biblioteki szkolnej

 
mgr Dorota Splitt

 przyroda, n-l świetlicy

 
mgr Joanna Stasiak

 doradztwo zawodowe, n-l świetlicy

 
mgr Joanna Mruk

nauczyciel świetlicy

 
mgr Ireneusz Trojanowicz 

religia

 
mgr Danuta Turzyńska

religia

 
mgr  Agnieszka Choma 

nauczyciel świetlicy

 
mgr Elżbieta Wieczorek

nauczyciel biblioteki szkolnej

 
mgr Izabella Brożyna

chemia

 
mgr Magdalena Orzechowska

nauczyciel świetlicy

 
mgr Wojciech Napolski

fizyka

 
mgr Aleksandra Polak

pływanie

 
mgr Beata Antoniewicz 

pedagog szkolny

 
mgr Małgorzata Braszak-Biernacka

kierownik świetlicy, WOS

 
mgr Marcin Czerwiński

edukacja dla bezpieczeństwa

 
mgr Hanna Dołynny - Stachowiak

muzyka

 
mgr Agnieszka Dombek

nauczyciel wspomagający

 
mgr Katarzyna Gondek

terapia pedagogiczna

 
mgr Agata Jasek

nauczyciel świetlicy

 
mgr M. Osiecimska

język polski

 
mgr Małgorzata Petta

matematyka