Obiady

 

Pływalnia

 

Komunikaty

 

Sport

 

Świetlica

 

Osiągnięcia

 

Konkursy

 

Rekrutacja

Ogromny sukces naszych uczennic!
 
Alicja Bojarska kl. 3c oraz Amelia Bużniak kl. 3a z pomocą p. Agnieszki Choma i p. Aleksandy Cherek zajęły 2 miejsce w międzyszkolnym konkursie „Bożonarodzeniowe Anioły” organizowanym przez SP 6 w Gdyni.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 
anioły
 

grudniu odbyła się III edycja Międzyświetlicowego Konkursu Plastyczno - Technicznego „Bozonarodzeniowe drzewko - choinka”. Do udziału zaprosiliśmy gdyńskie szkoły podstawowe. W konkursie wzięło udział 54 uczniów. Wszystkie prace zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców było trudne, więc jury zadecydowało nagrodzić więcej prac, które odznaczały się pomysłowością.

"Droga do wolności"

Dnia 08 listopada 2019 r. o godz. 10.45 w sali gimnastycznej SP nr 39 odbyło się przedstawienie pt. „Droga do wolności” z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Przygotowali je uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej pod kierunkiem nauczycieli:
p. Agnieszki Choma, p. Joanny Stasiak
i p. Aleksandry Cherek. W uroczystości wzięli udział uczniowie klas 0 – 4, wychowawcy, nauczyciele oraz rodzice. Po inscenizacji, o godzinie 11.11, wszyscy wspólnie odśpiewali cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.

Sukces młodych recytatorów
 
Dnia 22.10.2019 uczniowie klasy IIIc: Oskar Smolarz i Mikołaj Smolarz wzieli udział w wojewódzkim konkursie "Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy", którego organizatorem jest Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II w Gdyni. Nauczycielami przygotowującymi były Panie: Marta Grulkowska i Aleksandra Cherek. Chłopcy wykazali się w dziedzinie recytacji. Uczestników było bardzo dużo, jednak talent naszych uczniów jest niepodważalny. Mikołaj Smolarz zaprezezentował wiersz B. Leśmiana "Szukaj przygody" i zdobył wyróżnienie w kategorii I-III. Laureatem konkursu zajmując pierwsze miejsce został Oskar Smolarz, wykonał on wiersz J. Brzechwy "Leń".
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!
rec1 rec2 rec3
rec4
 

Świetlicowe zawody sportowe

Dnia 10.12.2019r. Odbyły się świetlicowe zawody dla uczniów klas pierwszych, zorganizowane przez Panią Joannę Panasiuk oraz Panią Aleksandrę Cherek. Dzieci brały udział w 9 konkurencjach sportowych, które sprawdzały ich szybkość, sprawność i precyzję! Pierwszoklasiści bardzo chętnie wykonywali zaplanowane zadania. Na zakończenie dzieci otrzymały drobne upominki za aktywny udział w zawodach! 

1575980962863234

Pamiętamy o zmarłych

Dnia 30 października 2019 uczniowie wraz z nauczycielem świetlicy wybrali się na cmentarz  celem uczczenia pamięci zmarłych. Dzieci wspólnie pomodliły się i zapaliły znicze na grobach. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć zabytkowe, stare oraz współczesne groby. Dla dzieci była to wspaniała lekcja szacunku dla zmarłych.
 
Marta Grulkowska
 cm1 cm2
 
cm3