Obiady

 

Pływalnia

 

Komunikaty

 

Sport

 

Świetlica

 

Osiągnięcia

 

Konkursy

 

Rekrutacja

Dziecięcy uśmiech to jedno z najpiękniejszych zjawisk na świecie. Jest synonimem radości i szczęścia. Aby był także symbolem zdrowia, od najmłodszych lat warto dbać o budowanie odpowiednich nawyków. Dlatego z pełnym zaangażowaniem przystąpiliśmy do programu „Dziel się Uśmiechem”.
Podczas zajęć uczniowie klas I-III poznawali zasady prawidłowej higieny jamy ustnej, a także dowiadywali się jak zapobiegać próchnicy zębów w 4 prostych krokach. Działania edukacyjne podejmowane w ramach akcji miały utrwalać u dzieci właściwe nawyki oraz zmniejszać skalę problemu próchnicy w Polsce.


Szkolny koordynator – Grażyna Magulska

 

1

Uczniowie klasy 5C przygotowali a następnie skonsumowali ze smakiem zdrowe śniadanie 5 czerwca 2023 r. Pyszności było tak dużo, że zostało jeszcze na drugie śniadanie.

 

1

W naszej szkole trwa akcja zdrowego odżywiania. Uczniowie klasy 4c na lekcji wychowawczej zapoznali się z zasadami zdrowego odżywiania. Przy okazji, na podstawie swojej wiedzy, stworzyli piramidę zdrowego odżywiania.

 

1

W Dniu Dziecka uczniowie klasy 5a przygotowywała zdrowe kanapki oraz sałatkę owocową. Każdy mógł skomponować swoją kanapkę. Prowadzona była rozmowa na temat zalet zdrowego odżywiania.
 
1