Obiady

 

Pływalnia

 

Komunikaty

 

Sport

 

Świetlica

 

Osiągnięcia

 

Konkursy

 

Rekrutacja

W poniedziałek dnia 02.03.2020r. o godz.8.30 rozpoczęły się DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYNI IGRZYSK DZIECI ORAZ MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM. Organizatorem imprezy było Gdyńskie Centrum Sportu oraz kryta pływalnia Szkoły Podstawowej Nr 12...

Celem zawodów była popularyzacja pływania oraz zachęcanie uczniów do doskonalenia swoich umiejętności i aktywnego wypoczynku. Zawody przeprowadzone były w seriach na czas, osobno dla chłopców i dziewcząt. W pierwszym dniu startowali chłopcy. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2007 i młodsi oraz roczniki 2005 i 2006. Realizowane konkurencje dla młodszych zawodników to: 25m st. motylkowym, grzbietowym, klasycznym, dowolnym oraz sztafeta 6x25m stylem dowolnym. Starsi uczniowie ścigali się na dystansach: 50m st. motylkowym, grzbietowym, klasycznym, dowolnym oraz sztafeta 6x50m stylem dowolnym. Jesteśmy dumni z naszych uczniów.Dwa puchary zdobyliśmy w sztafetach:1. 3 miejsce 6 x 25m stylem dowolnym uczniowie rocznik 2007 i młodsi2. 3 miejsce 6 x 50m stylem dowolnym uczniowie rocznik 2005 i 2006Na uwagę zasługują uczniowie z klasy 3 sportowej Chuk Mikołaj oraz Falkowski Karol, którzy swym mocnym pływaniem wzmocnili młodszą sztafetę szkolną.Nasza drużyna szkolna to:Hański Hubert, Mazonik Krzysztof, Nowacki Mateusz, Pluta Dominik, Prętnik Michał, Moskal Igor, Chuk Mikołaj, Falkowski Karol, Gawłowski Borys, Golański Wiktor, Plaskaty Michał, Trepczyk Krystian. Wszyscy zasługują na pochwałę.Cztery medale zdobyliśmy w konkurencjach indywidualnych:1. 3 miejsce st. motylkowym – Trepczyk Krystian2. 2 miejsce st. dowolnym - Gawłowski Borys3. 2 miejsce st. klasycznym – Hański Hubert4. 3 miejsce st. dowolnym – Mazonik KrzysztofCiężkie treningi nie poszły na marne. Teraz zbieramy tego owoce i cieszymy się z sukcesów.Na zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się również:Baranowski Jakub, Kochański Krzysztof, Kozub Maksymilian, Partyka Dominik, Plata Dominik, Plata Dominik oraz Wiśniewski Dawid. Oni również zasługują na pochwałę.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.
trener pływania Piotr Rybiński

15838276051503

1583826226313801