Obiady

 

Pływalnia

 

Komunikaty

 

Sport

 

Świetlica

 

Osiągnięcia

 

Konkursy

 

Rekrutacja

 W czwartek dnia 08.11.2018r. o godz.9.30 rozpoczął się MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa Nr 43 w Gdyni. Celem imprezy była popularyzacja piłki nożnej i aktywnych form spędzania wolnego czasu, wyłonienie najlepszych zawodników do gdyńskich rozgrywek oraz utrwalanie kulturalnego kibicowania podczas zawodów. Turniej rozgrywany był na hali – sali gimnastycznej. Byliśmy najmłodsi w turnieju, ponieważ graliśmy z uczestnikami z gdyńskich gimnazjów. I tak zajęliśmy III miejsce w grupie .

Oto skład naszej szkolnej reprezentacji:

  1. IGLIŃSKI  KACPER
  2. KOSIŃSKI  GRACJAN
  3. PLASKIEWICZ KORNEL
  4. NOWACKI MATEUSZ
  5. STRUCZYŃSKI DAWID
  6. LADEMAN  MARCEL
  7. PARADOWSKI JAKUB
  8. PRINC  DAWID
  9. HINC DAMIAN

10.   TOCZKO  GRZEGORZ

 

Wszyscy zasługują na wielką pochwałę. Godnie reprezentowali naszą szkołę.

Opiekun: Piotr Rybiński

20181108 094054