Uczniowie klasy 4C wybrali się na niezwykłą lekcję wychowania fizycznego do Gdyńskiej Akademii Parkour. Czekali tam profesjonalni trenerzy, którzy podczas zajęć przygotowywali ich do przejścia przez TOR NINJA. Klasa 4C świetnie sobie poradziła! Byli tak szybcy i zwinni, że trudno im było zrobić wyraźne zdjęcie. 😉

 

4C GAP 1

Oglądaj, słuchaj, zainteresuj się i… przeczytaj! Takim hasłem Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku zachęciła uczniów klasy 4C do wysłuchania koncertu edukacyjnego pt. ,,Dźwięki z ekranu – oglądaj lektury!". W programie była między innymi muzyka z filmów: ,,Akademia Pana Kleksa", ,,Mikołajek", ,,Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa", ,,Alicja w Krainie Czarów" oraz ,, Muminki". Prezentacji muzycznej i wizualnej towarzyszył komentarz prowadzącej koncert, która w przystępny i pełen humoru sposób wprowadziła młodych słuchaczy w tajniki kina, literatury i przede wszystkim muzyki.

 

4C filharmonia

Mikołajkowa wizyta klasy 4C w Centrum U7 🎅 Czekało tam na nas wiele pozytywnych emocji sportowych, konkursy świąteczne, pyszne przekąski, no i świetna zabawa 😁

 

1

Uczniowie klasy 4C pożegnali się dzisiaj z lekturą pt. ,,Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa" poprzez wykonanie fantastycznych lapbooków.

 

1

Dzisiaj uczniowie klasy 4C wybrali się na wycieczkę do Centrum Nauki Experyment. Na miejscu zwiedzili interaktywną wystawę i wzięli udział w warsztatach zatytułowanych ,,Kryptonim Experyment. Tajemnica Wielkich Uczonych". Uczniowie rozwiązywali zagadki, rozszyfrowywali ukryte wiadomości i doskonalili swoje umiejętności. Świetnie poradzili sobie z każdym zadaniem i wspaniale ze sobą współpracowali. To była bardzo udana wycieczka.

 

1