Kolejne nowości czekają na czytelników w nowym roku szkonym!
W bibliotece trwa obecnie bardzo gorący okres prac technicznych, tworzenia dokumentacji ubytkowanych podręczników i starych zaczytanych, książek, przyjmowania podręczników od uczniów po rocznym użytkowaniu, przygotowanie zamówienia nowej transzy podręczników na kolejny rok szkolny. Zrobiliśmy także porządek z książkami, które pozostały po letnim kiermaszu i chcieliśmy przekazać społeczności szkolnej kolejną, radosną wiadomość. Dzięki naszym Uczniom ❤️ i Rodzicom ❤️, część pozostałych po festynie darów trafi na półki naszej biblioteki. Cieszymy się bardzo i dziękujemy, że zasilili Państwo wypożyczalnię w kolejnych 69 cennych książek, wśród których, nalazły się lektury, powieści dla dzieci i młodzieży, komiksy, książki popularno- naukowe i inne. Serdecznie dziękujemy Pani asystentce Agnieszce Dąbrowskiej-Narloch ❤️ i Pani asystentce Aleksandrze Nowickiej, za pomoc przy wprowadzeniu książek do księgi inwentarzowej.