Grono pedagogiczne

rok szkolny 2017/2018

  imię i nazwisko

nauczany przedmiot

wychowawstwo

mgr Aleksandra Cherek

edukacja przedszkolna

0 A

mgr Wioletta Skalska

edukacja wczesnoszkolna

I A

mgr Grażyna Magulska

edukacja wczesnoszkolna

I B

 mgr Lucyna Płuciennik

edukacja wczesnoszkolna

I C

mgr Aleksandra Bemke

edukacja wczesnoszkolna

I D

mgr Anna Stuchała

 edukacja wczesnoszkolna

 II A

mgr Izabela Piotrowska-Cisło

edukacja wczesnoszkolna 

II B

mgr Żaneta Kaczanowska

edukacja wczesnoszkolna 

 II C 

mgr Anna Zięba

edukacja wczesnoszkolna

 II "S"

mgr Beata Korpys

edukacja wczesnoszkolna

III A

mgr Helena Mościenica

edukacja wczesnoszkolna

III B

mgr Joanna Kraszewska

język niemiecki

IV A

mgr Barbara Marucha

język angielski, informatyka

IV B

mgr Sylwia Salamucha

religia

IV C

mgr Ewa Skopińska

język angielski

IV D

mgr Agnieszka Zdziech

biologia

IV E

mgr Alina Krakowska 

w-f, pływanie

IV F

mgr Marzena Paradowska

matematyka, w-f

V B

mgr Agnieszka Gawin

język polski

V C

mgr Sandra Sikora język angielski V D
mgr Angelika Magnuska w-f V E

mgr Magdalena Girzelska

technika

V F

mgr Zbigniew Baliński

w-f

 V "S"

mgr Renata Górecka

język poloski

 VI A

mgr Iwona Radzimowska

język angielski

 VI B

mgr Anna Potrykus - Hirsz

język polski

   VI C  

mgr Anna Skalska

matematyka

 VI "S"

mgr Mirella Helińska

plastyka

 VII A

mgr Mariola Szturomska

matematyka

 VII B

mgr Aneta Jędrzejek

historia

 VII D

mgr Beata Pałczyńska

matematyka

 VIII B

mgr Agnieszka Szwencer

język polski

 VIII C

mgr Anna Ziółkowska

język polski

 VIII D

mgr Agata Jurewicz

biologia, geografia

 VIII "S"

mgr Iwona Groenke

nauczyciel świetlicy

mgr Beata Kamzol

nauczyciel świetlicy

mgr Maja Kaniewska

psycholog szkolny

 

mgr Adam Kur

wych. fizyczne

mgr Paulina Kuderczak

nauczyciel świetlicy

 

mgr Iwona Bonszkowska

informatyka, pływanie 

 

mgr Paweł Potrykus

w-f, pływanie

 

mgr Roman Rybiński

w-f, pływanie

mgr  Alicja Sałamaj

nauczyciel biblioteki szkolnej

mgr Dorota Splitt

 przyroda, n-l świetlicy

mgr Joanna Stasiak

 doradztwo zawodowe, n-l świetlicy

mgr Joanna Mruk

nauczyciel świetlicy

mgr Ireneusz Trojanowicz 

religia

mgr Danuta Turzyńska

religia

mgr  Agnieszka Choma 

nauczyciel świetlicy

mgr Elżbieta Wieczorek

nauczyciel biblioteki szkolnej

mgr Izabella Brożyna

chemia

mgr Magdalena Orzechowska

nauczyciel świetlicy

mgr Wojciech Napolski

fizyka

mgr Aleksandra Polak

pływanie

mgr Beata Antoniewicz 

pedagog szkolny

mgr Małgorzata Braszak-Biernacka

kierownik świetlicy, WOS

mgr Marcin Czerwiński

edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Hanna Dołynny - Stachowiak

muzyka

mgr Agnieszka Dombek

nauczyciel wspomagający

mgr Katarzyna Gondek

terapia pedagogiczna

mgr Agata Jasek

nauczyciel świetlicy

mgr M. Osiecimska

język polski

mgr Małgorzata Petta

matematyka