Obiady

 

Pływalnia

 

Komunikaty

 

Sport

 

Świetlica

 

Osiągnięcia

 

Konkursy

 

Rekrutacja

 W ramach Code Week 2018 w naszej szkole gościliśmy kolegów z V LO. Wśród nich był również absolwent naszej szkoły - Oskar. Odwiedzili nas 19 października 2018 r. wraz z nauczycielką, panią Agnieszką Antoszkiewicz - Bajc. Poświęcili 5 godzin na świetną zabawę organizując zajęcia dla uczniów klasy 2 s. Przygotowali zadania z kodowania, rekwizyty do ćwiczeń i karty pracy oraz zaprezentowali stworzone gry. Artur z klasy IB V LO omówił młodszym kolegom sposób tworzenia gier w Scratchu oraz zaprezentował przez siebie już zaprogramowane. Nasi uczniowie bardzo chętnie brali udział w komputerowych zajęciach. Jak na sportową klasę przystało, najbardziej przypadła im do  gustu gra w koszykówkę. Zabawy zręcznościowe i logiczne prezentowane przez uczniów V LO cieszyły się dużym zainteresowaniem mimo piątkowego popołudnia. Podczas zajęć uczniowie rozwijali kompetencje cyfrowe i umiejętności społeczne. W podziękowaniu starszym kolegom wręczyliśmy pamiątkowe dyplomy, a wychowawca klasy 2s -  Anna Zięba otrzymała piękną różę.

Zachęcamy do obejrzenia fotokroniki na stronie https://imgur.com/a/6QuJ3qT oraz filmu : https://youtu.be/8PCaMdKmsFw

Wydarzenie zostało zarejestrowane na europejskiej stornie Code Week .

cer4

Dzięki zajęciom zdobyliśmy Certyfikat Code Week 2018.

cer3