Obiady

 

Pływalnia

 

Komunikaty

 

Sport

 

Świetlica

 

Osiągnięcia

 

Konkursy

 

Rekrutacja

Zwierzaki ze schroniska CIAPKOWO w Gdyni

pięknie dziękują wszystkim, którzy obdarowali je

karmą, zabawkami oraz kocami i poduszkami,

dzięki którym ich los będzie chociaż troszkę lepszy :)

 

Oto lista darczyńców:

 

1. p. Agnieszka Zdziech

2. Ola Kamińska 6 F

3. Agata Icek 5 A

4. Wiktoria Grabarczyk 1 A

5. Julia Bojarska 7 B

6. Julia Żadkiewicz 8 A

7. Agata Dardzińska 4 A

8. Maksymilian Samek 3 D

9. Tymoteusz Szokal - Urikow 4 C

10. Paweł Bułakowski 6 B

11. Aleksander Falkowski 6 B

12. Nikola Komarowska 8 A

13. p. Brygida Woźniak

14. Emilia Niedźwiecka 8 A

15. Dominik Partyka 4 S

16. Wiktoria Szmyt 4 S

17. p. Iwona Sowińska

18. Julia Wasilewska 6 F

19. Zuzia Okuniewska 8 C

20. Emilia Wasilewska 8 A

21. Mateusz Gajda 4 A

22. Kacper Hanowicz 4 A

23. Dominik Plata 4 S

24. Oskar Olszewski 3 D

25. Zosia Woźnicka 5 A

26. Mirek Łukowski 2 A

27. Jaromir Wójcik 6 B

28. Damian Dmochowski 7 B

29. Zuzia Leszega 8 A

30. Patrycja Kiecka 7 C

31. Maks Kiecka 3 A

32. Marcin Żebro 4 C

33. Nikola Brudzińska 6 C

34. Zosia Hedrych - Ozimina 7 C

35. Jakub Olejnik 2 B

36. Damian Mastalerz 2 B

37. Antek Stach 2 B

38. Oliwia Śmierzchalska 8 A

39. Sofia Simonini 7 B

40. Kornelia Wilczewska 6 E

41. Miłosz Wejer 3 C

42. Maja Dutkowska 3 C

43. Kamil Budnik 3 C

44. Piotr Krzesowski 3 C

45. Szymon Kreft 7 D

46. Bartek Gierszewski 6 B

47. Olivia Wilczewska 8 C

48. Piotr Ukleja 6 B

49. Tomasz Szmidt 7 B

50. Igor Kula 7 C

51. Oktawian Niewiński 7 B

52. Kuba Antosz 2 B

53. Szymon Ciegert 3 C

54. Agata Musialik 3 C

55. Jakub Dunia 7 F

56. Oskar Olszewski 3 D

57. Hania Muller 3 C

58. Adam Raciborski 3 C

59. Dawid Zocholl 4 S

60. Michał Strzyżewski 3 B

61. Piotr Skubek 7 C

62. Szymon Koj 7 D

63. Mikołaj Kraszewski 3 D

64. Natalia Cyman 1 C

65. Mikołaj Borawski 1 C

66. Tomasz Gawlik 1 C

67. Aleksandra Brucka 1 C

68. Izabela Szmurło 1 C

69. Jakub Skubek 1 C

70. Agnieszka Waszczenko 7 E

71. Kamil Literski 7 D

72. Zuzia Drobik 2 B

73. Piotr Matysiak 2 B

74. Patrycja Waszczenko 3 B

75. Rysio Gurbiel 3 B

76. Helena Woźniak 6 A

77. Julia Chrapek 6 E

78. Julia Wieczorek 8 C

79. Maja Nowakowska 1 C

80. Nikola Kula 1 C

81. Weronika Wasilewska 7 C

82. Nina Jachimska 3 A

83. Mikołaj Borek 7 E

84. Kacper Papierowski 4 C

85. Mikołaj Turek 2 A

86. Marysia Ozga 1 A

87. Patryk Żydak 1 B

88. Kuba Ledwochowski 1 B

89. Julia Skowrońska 1 B

90. Zuzanna Gelińska 2 A

91. Oriana Klarman 3 B

92. Liviana Klarman 1 A

93. Adam Urbanowicz 1 B

94. Martyna Gawryś 1 C

95. p. Joanna Panasiuk 

96. Amelia Michalska 2 B

97. Beata Kosiarz 8 S