Obiady

 

Pływalnia

 

Komunikaty

 

Sport

 

Świetlica

 

Osiągnięcia

 

Konkursy

 

Rekrutacja

W czasie ferii w dniach 16-27.01.2023 w Centrum Matki i Dziecka CM MORSKA na Obrońców Wybrzeża 8 w Gdyni odbywać się będą bezpłatne konsultacje dla dzieci w zakresie Integracji Sensorycznej (SI) oraz neurologopedii.

Ferie to czas wypoczynku dla dzieci i wielu zorganizowanych na ten czas atrakcji. Fundacja Zdrowiej oraz Centrum Medyczne MORSKA przygotowało dla młodych mieszkańców Trójmiasta bezpłatne konsultacje terapeutów Integracji Sensorycznej (SI) i neurologopedy.
W czasie ferii znajdź trochę czasu, by skorzystać z bezpłatnych konsultacji dla dzieci w zakresie m.in. prawidłowego przetwarzania bodźców, nadwrażliwości lub deficytów sensorycznych - Integracja Sensoryczna (SI) oraz prawidłowej artykulacji, połykania, afazji, a także trudności przyjmowania pokarmów u niemowląt – neurologopedia.

Skorzystanie z bezpłatnej konsultacji wymaga wcześniejszego umówienia wizyty pod numerem 586 888 999 lub bezpośrednio w placówce przy ul. Obrońców Wybrzeża 8 w Gdyni.

Zapraszamy rodziców dzieci na bezpłatne konsultacje neurologopedy (mgr Magdalena Socha), terapeutek integracji sensorycznej (mgr Martyna Sztumer, mgr Małgorzata Węsierska)

Jeśli obserwujesz u swojego dziecka któryś z symptomów:

  • nadwrażliwość lub zbyt małą wrażliwość na bodźce, dotyk, ruch, dźwięk, bodźce wzrokowe;
  • dziecko ma problemy w zajęciach sportowych, z koordynacją ruchową, zachowaniem równowagi, problemy z nauką, kłopoty z zachowaniem,
  • ma problemy językowe, w artykulacji lub opóźnienia w rozwoju mowy,

– to znak, że warto skonsultować się z naszymi terapeutkami.

Zamiast szukać odpowiedzi w internecie – umów się na wizytę i spytaj fachowca.

CENTRUM MATKI I DZIECKA
CM MORSKA
ul. Obrońców Wybrzeża 8 (Plac Unii)
81-367 Gdynia
Tel: 586 888 999

Poznaj pełną ofertę terapii w Centrum Matki i Dziecka


Poniżej linki do informacji na stronie i FB

https://www.cmmorska.pl/?s=aktualnosci&ida=96

https://www.facebook.com/523696931017490/posts/pfbid025HeEagnfDqZMFiXmE7bQtrb6Qc9c5uzPjMWqSfHNkBYYZ2H5ec9eqGD8wz8j9GXml/