18 grudnia wybraliśmy się na wycieczkę z okazji Mikołajek do AirSpace. Jest to dmuchany park rozrywki. Świetnie się bawiliśmy. Odbyły się liczne zabawy zespołowe i większość osób z klasy brała w nich udział. Zjeżdżanie ze zjeżdżalni, bitwa na kulki, pokonywanie toru przeszkód lub skakanie z wysokości to tylko część atrakcji. Podczas tego wyjścia na pewno nikt się nie nudził i wszyscy spędzili miło czas.
 
                                                                                                                                                                 Redaktorzy: Patrycja Kiecka, Piotr Skubek
 

 

18 grudnia wybraliśmy się na wycieczkę z okazji Mikołajek do AirSpace. Jest to dmuchany park rozrywki. Świetnie się bawiliśmy...

W tym roku szkolnym chłopcy postanowili, że w Dzień Chłopaka wybierzemy się do Strefy Zoltar w Gdyni. Pomimo początkowych obaw ze strony dziewczyn i wychowawczyni, zabawa okazała się emocjonująca dla każdego...

chlo2

9 października udaliśmy się do kina Helios. Chłopcy wybrali film pt. "BYŁ SOBIE PIES 2".
Przed seansem odbyła się15 minutowa lekcja o tych zwierzakach. Pani zadawała pytania, takie jak np. "Jakie znacie psy z bajek?". Za prawidłowe odpowiedzi dzieci dostawały upominki.
Film, który oglądaliśmy, trwał ok. 2 godziny. Opowiadał o psie, który po śmierci pojawiał się w innym ciele, ale dusza i pamięć zostawały. Bailey (to było jego pierwsze imię) uratował życie, dał szczęście w loterii i zaprowadził do związku córkę jego pierwszego właściciela, CJ.
To był wspaniały film! Polecamy.

Redaktorzy: Piotr Skubek, Patrycja Kiecka

1576830108130420

Z okazji Dnia Kobiet wybraliśmy się na godzinne warsztaty do Fabryki Pizzy.

kobiet7