11 czerwca 2019r. nasza klasa i klasa I D gościła z wizytą w gospodarstwie agroturystycznym w Kiełpinie.Mieliśmy przyjemność podróżowania wozem, a także bawiliśmy się w piekarzy. Podczas biesiady przy piecu chlebowym dowiedzieliśmy się jak prababki piekły chleb. Własnoręcznie lepiliśmy i piekliśmy kaszubskie bułki z ciasta oraz ozdoby z masy solnej. Było też pieczenie kiełbasek i uczta przy ognisku .Dużo radości sprawiły nam harce na placu zabaw!

IMG 7527

29 maja 2019r. z okazji Dnia Dziecka uczestniczyliśmy w niezwykłym spektaklu wystawianym przez Teatr Muzyczny w Gdyni , „Piotruś Pan” Emocje sięgały zenitu ! Było to wyjątkowo cudowne przeniesienie się do krainy dziecięcego świata. Widowisko zapierające momentami dech w piersiach projekcje 3D, imponująca choreografia, inscenizacyjna prostota połączona z rozmachem, bardzo dobre role dziecięce i wyjątkowi soliści śpiewający w takt genialnej orkiestry ! Prawdziwa uczta !

IMG 7422

9 maja 2019r. klasa I A wraz z wychowawcą Wiolettą Skalską oraz nauczycielem wspomagającym p. Aleksandrą Bemke odbyła wycieczkę do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni.  W czasie niezwykle ciekawych zajęć uczniowie pogłębili swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa. Praktycznym ćwiczeniom  oraz pokazom pracy strażaków towarzyszyły niezwykłe emocje.

IMG 7050

Przez cały rok szkolny gdyńscy policjanci wraz z nauczycielami uczyli pierwszoklasistów zasad bezpieczeństwa w szkole, w domu i podczas zabawy...

IMG 7245

23 października 2018r. wybraliśmy się na przedstawienie teatralne do Sali Koncertowej Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. Mimo bardzo niesprzyjającej pogody przedstawienie pt. „Bajki polskie” sprawiło, że wszyscy szybko zapomnieliśmy o warunkach atmosferycznych, a całą uwagę i emocje skupiliśmy na doznaniach duchowych, przenosząc się w krainę baśni. Warto było !!

 IMG 4403