Obiady

 

Pływalnia

 

Komunikaty

 

Sport

 

Świetlica

 

Osiągnięcia

 

Konkursy

 

Rekrutacja

 W dniach 05-07.10.2018 r. w Pasymiu odbyły się ogólnopolskie zawody ,,Penta Day” w obsadzie międzynarodowej w dwuboju nowoczesnym  w kategorii młodzików oraz zawody Pucharu  Polski w 2 i 3 boju w kategorii junior  młodszy.

Z naszej szkoły wystartowali uczniowie klasy VI S, którzy są zawodnikami UKS „Gromik” Gdynia.

W zawodach ,,Penta Day” startowali zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi, rywalizowali w pływaniu na dystansie 50 m stylem dowolnym oraz biegu na dystansie 600 m

1.     Łapiuk Amelia – VI  miejsce

2.     Gawłowski Borys

3.     Janczyk Oliwia  kl. V S

4.     Frankiewicz Karolina

.

Zawodnicy rywalizowali w pływaniu na dystansie 100 m stylem dowolnym w oraz w biegu na dystansie 1000 m. 

1.     Hański Hubert

2.     Seremak Zofia

3.     Gawryś Hubert

4.     Toczek Dominika

Zawodnicy walczyli o prawo startu w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w roku 2019 . Rozgrywanych jest pięć edycji Pucharów Polski, zawodnik musi wystartować co najmniej w trzech edycjach zawodów. Zawodnicy, którzy w poszczególny edycjach będą zajmować miejsca w pierwszej trzydziestce  zakwalifikują  się do finału OOM do finału kwalifikuje się 32 zawodników z całej Polski. Wyżej wymienieni uczniowie, uzyskali wyniki, które na dzień dzisiejszy dają im prawo startu w/w zawodach. W rywalizacji biorą udział 2 roczniki : 2006 i 2005.

Wśród chłopców w roczniku 2006 Hubert Hański był pierwszy, a Hubert Gawryś czwarty. Wśród dziewcząt w roczniku 2006 Zosia Seremak i Dominika Toczek bardzo dobrze sobie poradziły zajmując miejsce w trzydziestce, tym samym zdobyły punkty kwalifikacyjne na OOM. Dalsza walka o prawo startu w  OOM 2019 będzie kontynuowana w roku 2019. Następne zawody  Pucharu Polski odbędą się w marcu 2019 r.  w Drzonkowie.

Trenerzy :Jan Szymczuk, Alina Krakowska