Obiady

 

Pływalnia

 

Komunikaty

 

Sport

 

Świetlica

 

Osiągnięcia

 

Konkursy

 

Rekrutacja

Poprawiamy rekordy życiowe na MISTRZOSTWACH  WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W PŁYWANIU

W dniu 19.11.2022r. startowaliśmy na MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W PŁYWANIU. Impreza o wysokim stopniu zaawansowania. Zawody odbywały się w Akademickim Centrum Sportowym Akademii Marynarki Wojennej ul. Komandora Jana Grudzińskiego 1. W zawodach brało udział ok. 300 zawodników więc rywalizacja była bardzo zacięta. Walczyliśmy Fair Play i godnie reprezentowaliśmy naszą szkołę. Było bardzo trudno, jednak wszyscy poprawili swoje rekordy życiowe.

W konkurencji 50m stylem dowolnym startowali: Zocholl Dawid, Jeleński Ksawery, Falkowski Karol, Urbański Michał, Chuk Mikołaj. Najwyżej uplasował się Michał Urbański zajmując 22 miejsce z rekordem życiowym 0:31,47.

W konkurencji 50m stylem klasycznym startowali:  Jeleński Ksawery, Chuk Mikołaj, Falkowski Karol. Najlepiej z naszej drużyny popłynął Chuk Mikołaj, który mimo technicznych problemów z okularkami zajął 21 miejsce z czasem 0:46,46.

W konkurencji 50m stylem motylkowym startowali: Falkowski Karol, Urbański Michał, Chuk Mikołaj. Tym razem 22 miejsce wywalczył Falkowski Karol z rekordem życiowym 0:38,46.

W konkurencji 50m stylem grzbietowym startowali: Zocholl Dawid, Chuk Mikołaj Jeleński Ksawery, Falkowski Karol, Urbański Michał. Najwyższe 12 miejsce zajął Chuk Mikołaj z nowym rekordem życiowym 0:37,18. Oczywiście bardzo ładnie popłynęli również Jeleński Ksawery i Dawid Zocholl, którzy nie poddają się w doskonaleniu swej techniki pływania.

Oto skład naszej drużyny:

Mikołaj Chuk, Michał Urbański, Dawid Zocholl, Karol Falkowski, Ksawery Jeleński.

 

1

 

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJĘ !

Piotr Rybiński

2     3

 

4     5

 

6

♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ 

Bardzo dobre VI miejsce w MISTRZOSTWACH GDYNI IGRZYSK DZIECI W KOSZYKÓWCE 3 X 3 chłopców.

 

W dniu 16 listopada  2022r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w MISTRZOSTWACH  GDYNI   IGRZYSK DZIECI w KOSZYKÓWCE 3 X 3 CHŁOPCÓW.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 6 w Gdyni.  Celem imprezy była popularyzacja koszykówki jako sportu pozwalającego spędzać czas w grupie rówieśniczej oraz wyłonienie najlepszej szkoły w Gdyni.  Zawody odbywały się na dużej hali sportowej przystosowanej do tego typu imprez. Wywalczyliśmy szóste miejsce w kategorii CHŁOPCY.

To była wspaniała rywalizacja. Rozgrywaliśmy mecze z najlepszymi drużynami w Gdyni. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania. Graliśmy szybko, dynamicznie, wspaniale wychodziliśmy na wolne pozycje, celnie rzucaliśmy i wytrzymywaliśmy tempo do końca.  Kilka razy otrzymaliśmy pochwałę za wspaniałą grę – to zasługa naszych uczniów. Szkoda tylko, że można było wystawić tylko 4 zawodników. Najlepszymi zawodnikami na boisku okazali się: Chuk Mikołaj oraz Kozub Maksymilian. Oczywiście na uwagę zasługują również Jeleński Ksawery oraz Urbański Michał.

Oto skład naszej szkolnej reprezentacji:

- Kozub Maksymilian

- Chuk Mikołaj

- Jeleński Ksawery

- Urbański Michał

20221116 123605

 

Godnie reprezentowaliśmy naszą szkołę i jesteśmy dumni z naszych uczniów.  To była piękna sportowa przygoda.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJĘ !

 

Piotr Rybiński

20221116 091515

 

20221116 091305

 

dyplom

♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ 

DEBIUT NASZYCH UCZNIÓW NA  OGÓLNOPOLSKICH  ZAWODACH PŁYWACKICH

W dniu 15.10.2022r. startowaliśmy na OGÓLNOPOLSKICH ZAWODACH PŁYWACKICH. Impreza odbywała się w Akademickim Centrum Sportowym Akademii Marynarki Wojennej ul. Komandora Jana Grudzińskiego 1. Celem rywalizacji było propagowanie sportu pływackiego wśród dzieci i młodzieży, integracja między klubami pływackimi oraz zachęcenie uczniów szkół podstawowych do doskonalenia swoich umiejętności pływackich. W zawodach brało udział ok. 300 zawodników więc rywalizacja była zacięta. Walczyliśmy Fair Play i godnie reprezentowaliśmy naszą szkołę.

W konkurencji 50m stylem dowolnym  Mikołaj Chuk zajął wysokie 15 miejsce z rekordem życiowym 0:31,58. W tej konkurencji startowali również:

Michał Urbański 0:33,35, Falkowski Karol 0:34,41 oraz Dawid Zocholl 0:40,23.

W konkurencjach 50m stylem klasycznym – Mikołaj Chuk oraz 50m stylem grzbietowym - Urbański Michał, zdobywaliśmy doświadczenie. Kto wie co by się wydarzyło, gdyby Michał prawidłowo wykonał nawrót ??? Tego już nigdy się nie dowiemy. Oczywiście Dawid Zocholl zdobywał punkty dopływając do mety z

czasem 0:48,30.

W konkurencji 50m stylem motylkowym Karol Falkowski, choć po chorobie zajął wysokie 10 miejsce uzyskując czas 0:40,02.

Skład naszej drużyny:

Mikołaj Chuk, Michał Urbański, Dawid Zocholl, Karol Falkowski.

1

WSZYSTKIM GRATULUJEMY

PIOTR RYBIŃSKI

 

Fotoram.io 4

 

Fotoram.io 5

♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ 

ŚWIETNY  WYSTĘP  NASZYCH  UCZNIÓW NA  MISTRZOSTWACH  GDYNI W  BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (sztafety).

W dniu 6 października  2022r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w MISTRZOSTWACH  GDYNI  W  BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (sztafety). Organizatorem zawodów był Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Celem imprezy była popularyzacja lekkoatletyki wśród młodzieży szkolnej. Zawody odbywały się na świeżym powietrzu na terenach zielonych w Chwarznie. Wywalczyliśmy czwarte miejsce w kategorii CHŁOPCY rocznik 2010 i młodsi. Godnie reprezentowaliśmy naszą szkołę i jesteśmy dumni z naszych uczniów.  To była piękna sportowa przygoda.

1

 

Oto skład całej naszej reprezentacji:

- Kozub Maksymilian

- Grot Dominik

- Partyka Dominik

- Olczak Jakub

- Gołębiewski Jan

- Jeleński Ksawery

- Szmuda Maciej

- Urbański Michał

Zawodnicy rezerwowi: Chuk Mikołaj, Zocholl Dawid.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJĘ!

Piotr Rybiński

2