Obiady

 

Pływalnia

 

Komunikaty

 

Sport

 

Świetlica

 

Osiągnięcia

 

Konkursy

 

Rekrutacja

 15 października  2021 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach sportowych. Celem imprezy była popularyzacja sportu, wdrażanie do rywalizacji oraz mobilizacja do aktywnego spędzania czasu w czasach COVID 19 wśród naszych najmłodszych uczniów na pierwszym etapie nauczania (klasy 1-3)...

Prowadzącym zawody był Piotr Rybiński nauczyciel WF w naszej szkole. Zawody odbywały się na naszej sali gimnastycznej. Uczniowie brali udział we wszechstronnych konkurencjach sztafetowych. Były wyścigi drużyn, biegi wahadłowe, prowadzenie piłki nogą, kozłowanie piłki koszykowej, przekładanie szarfy, zabawy z piłkami. Wszyscy świetnie się bawili i ze spokojem czekają na ciąg dalszy.

Dziękujemy wszystkim uczniom, za stworzenie miłej sportowej atmosfery.

Piotr Rybiński

6 7

 

8 9

 

10 11