Obiady

 

Pływalnia

 

Komunikaty

 

Sport

 

Świetlica

 

Osiągnięcia

 

Konkursy

 

Rekrutacja

W dniu 15 PAŹDZIERNIKA 2021r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w MISTRZOSTWACH GDYNI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Organizatorem zawodów był Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdyni. Celem imprezy była popularyzacja lekkoatletyki wśród młodzieży szkolnej. Zawody odbywały się na świeżym powietrzu. Opiekunem szkolnej reprezentacji był Piotr Rybiński.
Tak naprawdę ten start był naszym debiutem z młodszymi zawodnikami z naszej szkoły. Każdy starał się w ramach swoich możliwości, wiadomo COVID – 19 spowodował długą przerwę w naszych przygotowaniach. Zdobywaliśmy doświadczenie i w przyszłym roku ta drużyna będzie walczyła o podium.
Na uwagę zasługuje też wspaniała postawa wzajemnego dopingowania się, pięknego kibicowania, stworzona wzajemnie przez drużynę chłopców i dziewcząt. Było to przepiękne, sportowe przeżycie. Dziękujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, za stworzenie tak pięknej atmosfery.

Główny skład naszej reprezentacji to:


- Falkowski Karol
- Gołębiewski Jan
- Kozub Maksymilian
- Szmuda Maciej
- Urbański Michał
- Zocholl Dawid


Zawodnicy rezerwowi: Chuk Mikołaj, Jeleński Ksawery, Krefta Dawid, Partyka Dominik.
Z grupy dziewcząt gotowość do udziału w zawodach zaprezentowały dziewczęta: Cwalina Natalia, Szmyt Wiktoria, Jaszewska Marta.

Piotr Rybiński

1 2

 

3 4

 

5