Obiady

 

Pływalnia

 

Komunikaty

 

Sport

 

Świetlica

 

Osiągnięcia

 

Konkursy

 

Rekrutacja

                               W dniu 20.09.2020 w Starogardzie Gdańskim odbyły się zawody pod nazwą Laser Run 2020 Starogard Gdański, nazwa pochodzi z połączenia biegania i strzelania, ostatniej konkurencji pełnego Pięcioboju Nowoczesnego.

                 Przebieg zawodów wygląda w ten sposób, że uczestnicy zawodów rozpoczynają wyścig krótkim sprintem 10-20 metrów na strzelnicę. Na strzelnicy z przygotowanego pistoletu  laserowego, strzelają do tarczy, dopóki nie zarejestrują 5 udanych trafień w czarne pole o średnicy 5,95cm w czasie 50 sekund. Strzelnice można opuścić po uzyskaniu 5 trafień lub upłynięciu 50 sekund w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Następnie pokonują obwód o długości 400 metrów, powracając do strzelnicy do drugiej rundy strzelania. Pokonują ten obwód dwa, trzy lub cztery razy na przemian, biegając i strzelając w zależności od kategorii wiekowej.

 W zawodach udział wzięło dwóch uczniów Szkoły Podstawową nr 39 w Gdyni , Krystian Trepczyk

i Borys Gawłowski. W kategorii wiekowej 13-14 lat Pierwsze miejsce zajął Krystian Trepczyk, Krystian najszybciej pobiegł i najcelniej strzelał,  tuż zanim na drugim miejscu linie mety przekroczył Borys Gawłowski. Zawodnicy są uczniami klasy 8s szkoły podstawowej nr 39 w Gdyni, reprezentują barwy klubu UKS ,,Gromik” Gdynia. Dekoracji zwycięzców dokonała brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich z 2016 r. Oktawia Nowacka.

za1 za2 

za3 za4

za5 za6

za7 za8

za9 za10